Розмір (рекомендовано для собак 7-16 кг)

  • довжина 6,7 см

  • ширина 6,7 см

  • висота 6,7 см

Bionic Opaque Ball

арт bc30102

Іграшка для собак Біонік Опак Болл м'яч фіолетовий

НАДМІЦНІ ІГРАШКИ ДЛЯ СОБАК, ЯКИМ ПОДОБАЄТЬСЯ ГРИЗТИ

Біонік Опак Болл м'яч – це надміцний м’яч для собак, який встоїть перед зубами вихованця навіть після декількох годин найзавзятіших ігор та апортувань. Зручно носити з собою, ви можете взяти м’яч на прогулянку до парку, або прихопити із собою на пляж і взагалі будь-куди!

Завдяки яскравим кольорам м’яч Біонік добре помітний та не загубиться в самому розпалі веселощів! А ще, цей надміцний та пружний м’яч плаває у воді і навіть має схованку для ласощів. Ми зробили його на 65% міцнішим. Неперевершена витривалість! Біонік – супер міцні та супер веселі розваги!

ЩО ОСОБЛИВОГО В ІГРАШЦІ БІОНІК ОПАК БОЛЛ?

СХОВАНКА ДЛЯ ЛАСОЩІВ: на відміну від інших іграшок для собак, які мають ємність для ласощів, Біонік Опак Болл має велику центральну нішу, яку ви можете заповнити улюбленими смаколиками вихованця, йому сподобається, що ласощів так багато! Ваш улюбленець буде щасливий та йому точно не буде нудно!

НЕ МІСТИТЬ БІСФЕНОЛ А: це та іграшка, за яку ви можете бути спокійні даючи її своєму вихованцеві, адже в її складі немає шкідливих речовин, таких як свинець, бісфенол А або фталатів. Нічого шкідливого, лише щастя для Вашого собаки!

3 СПОСОБИ ГРАТИ: грайте з улюбленцем будь-де: в приміщенні й на дворі! Це чудова розвага для любителів гризти, також іграшку Біонік Опак Болл м'яч весело апортувати та грати в парку, і це ще не все, адже особлива форма іграшки, що плаває та не тоне створена спеціально для веселих ігор на воді!

БЕЗПЕЧНО МИТИ У ПОСУДОМИЙНІЙ МАШИНІ: легко мити, щоб позбавитись небажаних мікробів та бруду, просто покладіть іграшку на верхню полицю посудомийної машини.

КОЛЬОРОВІ ВЕСЕЛОЩІ: Кожен пес має власну песобистість, саме тому іграшки Біонік Опак Болл представлені у трьох популярних кольорах: оранжевий, пурпурний та зелений! Ця іграшка не лише добре помітна під час апортування, вона персоналізована для Вашого улюбленця.