1 рівень складності

Treat Tumble Small

арт no67326

Іграшка для собак Ніна Оттоссон Тріт Тамбл м'яч

ЛАСОЩІ ВИПАДАЮТЬ З ІГРАШКИ ПРЯМО ПІД ЧАС ГРИ!

ВЕСЕЛІ ТА СМАЧНІ РОЗВАГИ: іграшка для собак Ніна Оттоссон Тріт Тамбл м'яч - це ідеальне поєднання тренування та частування! Все просто – заповніть диспенсер улюбленими ласощами, або гранулами та віддайте м’яч вихованцеві. А тепер, подивіться як ваш кмітливий розумник справляється з задачею та видобуває ласощі!

Параметри іграшки: d = 12,7 см

ЧИМ ОСОБЛИВА ІГРАШКА НІНА ОТТОССОН ТРІТ ТАМБЛ М'ЯЧ?

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ ТА ТІЛА: ігри та головоломки від Ніна Отоссон – це справжній виклик здібностям вашого вихованця - вирішувати проблеми за допомогою інтелекту під час веселих розваг.

ВЕСЕЛО ГРАТИ БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ: іграшкою Ніна Оттоссон Тріт Тамбл можна грати будь-де, без обмежень, як в приміщенні так і на дворі, за будь-якої погоди, адже іграшка виготовлена з міцного матеріалу, що легко чиститься!

1 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: 1 рівень складності гри підійде для знайомства собаки з головоломками. Цей м’ячик допоможе розпалити інтерес вихованця до головоломок та підготувати його до більш складних задач.

СПІЛЬНІ ІГРИ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені, для розумової активності вашого вихованця. Наглядайте за улюбленцем під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть собаці як правильно грати з головоломкою, та грайте і веселіться разом. Після того як ви завершите гру, заховайте головоломку від вихованця до наступного разу.

ЛЕГКО ЧИСТИТИ: догляд за іграшками серії Ніна Оттоссон не складний. Просто сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила.