Invincibles Tough Seamz Gorilla

арт. oh32159

Іграшка пищалка для собак Отвард Хаунд Горила мала помаранчева

  • Вдвічі міцніші шви подовжують «життя» іграшки

  • Пищалки всередині пищатимуть, навіть якщо їх прокусити

  • Відсутність м’яких наповнювачів = відсутність сміття

  • Внутрішній надміцний шар, витривалий до зубів

  • Містить дві пищалки

Міцні іграшки з серії Tough Seamz від Отвард Хаунд - це колекція витривалих іграшок, втілених у персонажах тварин з найбільш завзятим характером.

Іграшки, наповнені хрустким папером та пищалками, створені для найзавзятіших видів ігор: їх можна перетягувати, кусати та апортувати!

Розмір L=19 см

Унікальна технологія K9 Tuff Guard Technology поєднує в собі міцний внутрішній шар та двічі прошиту зовнішню окантовку. Ці іграшки вдвічі витриваліші за звичайні м’які іграшки Отвард Хаунд.

А ще, в середині кожного завзятого героя заховані відомі непереможні пищалки від Отвард Хаунд. Вони пищатимуть навіть якщо їх прокусити!

Майте на увазі, що ці плюшеві іграшки дуже витривалі, але вони не призначені для тривалого жування.

ВИТРИВАЛА, М’ЯКЕНЬКА, ХРУСТКА ТА ПИЩИТЬ: завзяті герої Tough Seamz створені для невгамовних собак, яким подобаються жорсткі та активні ігри. Різноманітні звуки та текстура активізують різноманітні відчуття та заохочують поринути у гру з головою.

ТЕХНОЛОГІЯ K9 TUFF GUARD: іграшки Tough Seamz створені з витривалого внутрішнього шару та мають зовнішню, міцну двічі прошиту окантовку. Це допомагає подовжити «життя» іграшки та попереджає від передчасних пошкоджень. Зауважте, іграшка не розрахована на агресивних любителів гризти.

ПИЩАТИМЕ, НАВІТЬ ЯКЩО ІГРАШКУ ПРОКУСЯТЬ: іграшки Tough Seamz не містять м’яких наповнювачів, лише пищалку, яка пищатиме навіть якщо її проколоти або прокусити, тому гра не закінчиться після першого укусу.

РІЗНОМАНІТНІ ГЕРОЇ ТА РОЗМІРИ: іграшки Tough Seamz представлені в образах різних героїв та у різних розмірах, тому жоден собака не сумуватиме!

БЕЗПЕЧНА ГРА: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця на одинці з іграшкою без нагляду.