Petstages Deerhorn

Іграшка для собак Петстейджес Оленячий ріг

ЦІ РОГИ НЕ ЗАЛИШАТЬ БАЙДУЖИМ ЖОДНОГО СОБАКУ: іграшка оленячий ріг виготовлена з натуральних рогів, які скидають олені. Саме тому, коли собаки жують цю іграшку вони відчувають смак та аромат справжніх рогів оленя.

Міні - pt667

9,5 см

Мала - pt668

12.7 см

Середня - pt669

17 см

Велика - pt670

20,3 см

ВИГОТОВЛЕНА В США: ми вкрай категоричні відносно того, що стосується якості, особливо це стосується іграшок, призначених для жування. Тому, ми пишаємось тим, що іграшка Оленячий ріг від Петстейджес створюється та запаковується в США з турботою, від нашої родини до вашої.

СТВОРЕНО З ТУРБОТОЮ: при створені іграшки для собак Петстейджес Оленячий Ріг ми врахували все до дрібниць та застосували безліч інноваційних рішень, які допомагають підтримувати постійний інтерес до іграшки та одночасно покращувати здоров'я зубів вашого собаки. В цій іграшці ми поєднали текстуру та смак перед якими неможливо встояти!

СМАЧНО ТА БЕЗПЕЧНО: оленячі роги від Петстейджес виготовлені з натуральних рогів оленя, а ще ця іграшка не містить свинцю та фталатів, це означає, що ви можете не хвилюватись, знаючи що ваш собака гризе безпечнішу та кращу альтернативу кісткам.

БІЛЬШЕ РОЗМІРІВ - БІЛЬШЕ ЩАСЛИВИХ СОБАК: ми розуміємо, що кожен собака унікальний, єдиний розмір іграшки не підійде кожній собаці. Саме тому оленячі роги створені у чотирьох варіантах розмірів, від мініатюрної до великої, щоб ви змогли обрати ідеальний ріг, що пасуватиме саме вашому собаці.

ВИГОТОВЛЕНО З НАТУРАЛЬНИХ РОГІВ ОЛЕНЯ:

смак та аромат, який обожнюють собаки

ВИТРИВАЛА МІЦНІСТЬ НЕЙЛОНУ:

для завзятих любителів жувати

БЕЗ ФТАЛАТІВ ТА СВИНЦЮ:

лише користь та щастя під час жування