Petstages Dogwood Stick

Іграшка для собак Петстейджес Дог Вуд Стік Міцна гілка

Дог Вуд Стік від Петстейджес задовольняє природний інстинкт собаки гризти. Іграшка Дог Вуд Стік Міцна Гілка має смак та аромат натурального дерева, але не залишає скалок, як від звичайних дерев’яних гілок. Матеріал, з якого виготовлена гілка (Dogwood material) виготовлений в США, не містить свинцю та фталатів, тому Ви можете не хвилюватись даючи гілку вихованцеві, він буде щасливий! Міцна Гілка доступна у чотирьох розмірах від мініатюрної до великої, тому кожен собака може обрати свою ідеальну гілку!

Рекомендації з підбору іграшки у відповідності до розміру собаки:

  • Міні – собакам до 7 кг

  • Мала – собакам до 9 кг

  • Середня – собакам до 16 кг

  • Велика – собакам від 23 кг та більше

Міні - pt216

10.5 см x 1 см x 1 см

Мала - pt217

13.5 см x 2,5 см x 2 см

Середня - pt218

19,5 см x 3,5 см x 3 см

Велика - pt219

21 см x 4,5 см x 3 см

ЗАДОВОЛЕННЯ ТА НІЯКИХ СКАЛОК: Дог Вуд Стік – це іграшка для жування, з ароматом та текстурою натурального дерева – справжня любов без побічних ефектів, таких як скалки в язиці. Також Міцна Гілка Дог Вуд Стік не містить шкідливих речовин, наприклад як свинець та фталати, тому час проведений за жуванням цієї гілки пройде безтурботно.

ВИГОТОВЛЕНО В США: до вибору іграшок для жування потрібно відноситись дуже вибірково. Саме тому, Дог Вуд Стік від Петстейджес виготовляється в США з якістю та турботою, на які заслуговують собаки.

УЛЮБЛЕНЕ ДОЗВІЛЛЯ: натуральний бестселер, Дог Вуд Стік, що захопить вашого вихованця настільки, наскільки задовольнить його потребу гризти. Ідеальна іграшка для дозвілля любителів погризти та для заспокоєння собак при проявах деструктивної поведінки.

СМАК ТА АРОМАТ НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА: іграшка для собак Дог Вуд Стік має аромат та смак натурального дерева, який так подобається собакам.

ОДИН РОЗМІР НЕ ПІДІЙДЕ КОЖНІЙ СОБАЦІ: іграшка Дог Вуд Стік міцна гілка створена з думкою про ваших собак, щоб вони могли обрати одну з чотирьох розмірів гілок, ідеальну саме для них. З таким різноманіттям розмірів ця іграшка прийдеться до смаку всім собакам, не залежно від їх розміру.