Рівень складності 4

Level 4

Давайте почнемо гру!

  • Ігри, що посилюють зв’язок з вашою собакою

  • Допомагають усунути небажані прояви поведінки

  • Створюють баланс у житті Вашого собаки

  • Поради та трюки

З іграми-головоломками від Ніна Оттоссон кожен собака відчує себе переможцем!

Дізнайтесь про корисні поради для вас та для вашого собаки:

Розгублене цуценя?

Почніть з простого! Заповніть декілька відділень для ласощів та залиште один або два відділення відкритими. Покажіть цуценяті як діяти та допоможіть йому «виманити» ласощі зі схованки.

Ментальний блок?

З’ємні блоки можна використовувати, для того щоб зменшити або, навпаки , підвищити рівень складності. Щоб полегшити вихованцеві задачу, як витягти з’ємний блок, протягніть мотузку крізь отвори в блоках. Особливо такий фокус буде корисний для бульдогів та інших собак з короткою мордою.

Лапи геть!

Поставте гру на стілець або на крісло, що б заохотити вихованця попрацювати носом . Припіднімаючи головоломку, ви ускладните завдання для надшвидких дослідників, які занадто активно працюють лапами, також, це чудовий спосіб для гри травмованих собак, або собак, які одужують після операції.

Встановіть рівень

Ваш пес вже вправно справляється з головоломками? Спробуйте заховати гру в іншій кімнаті або покласти її під ковдру, щоб собаці довелось пошукати її.

Вибагливий у їжі вихованець?

Вигляд гранул ніяк не захоплює вихованця? Використовуйте більш смачні ласощі щоб створити особливу асоціацію, пов’язану з грою-головоломкою. Використовуйте ароматні ласощі, щоб собаки не забували використовувати свій ніс у пошуку смачних ласощів!

Заморожені вологий корм або ласощі

Заморозьте вологий корм або ласощі у відділення пластикової гри, щоб вихованець приклав додаткові зусилля, під час полювання на смачну винагороду.

Заморозьте головоломку: змішайте смачний вологий корм разом із водою, залийте цю суміш у виїмки або покладіть всередину шматочки ковбасок, або ласощів у виїмки та залийте водою, покладіть гру у морозилку та почекайте доки рідина замерзне. Це чудовий спосіб гри для високоенергійних собак, або в спекотну погоду, або коли собака потребує додаткової активності.

Як собаки дають знати про те, що вони навчаються?

Спостерігайте за тим, як проявляється особистість вашого вихованця під час гри та навчання. Собаки обожнюють пізнавати та вирішувати проблеми у власний спосіб. Деякі собаки використовують лапи, а деякі використовують ніс. Кожна гра створена з думкою про особливості поведінки, світосприйняття та безпеку вашого собаки. А якого типу поведінки дотримується ваш собака, коли грає з іграми головоломками?

Грайте разом: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон спрямовані на забезпечення розумової активності вашого собаки. Наглядайте за вихованцем під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Навчіть собаку, як грати з пазлами, грайте та розважайтесь разом. Коли ваш песик закінчить грати приберіть гру до наступного разу.

Згідно з думкою багатьох зоопсихологів та тренерів у всьому світі, Ніна Оттоссон це один з найкращих брендів серед розвиваючих іграшок та навчаючих ігор та іграшок для вас та вашого собаки.

Тренуй мозок свого собаки та позбудься нудьги

Це весело. Гра, яка не залишить вашого вихованця голодним та повністю забезпечує його потреби! Ігри-головоломки від Ніна Оттоссон ефективно позбавляють від нудьги, допомагають усунути прояви деструктивної поведінки та тренують мозок вашого собаки. Собаки обожнюють цю гру із пошуком ласощів.

Ігри-головоломки та іграшки зі схованками для ласощів від Ніна Оттоссон.

Ігри-головоломки зі схованками для ласощів – це категорія іграшок для собак, що стрімко зростає у всьому світі.

Компанія Ніна Оттоссон - одні з тих хто, створив цю категорію 27 років тому, та є іконою в пет індустрії, що створила добре відомий бренд серед власників тварин у всьому світі.

Ігри-головоломки зі хованками для ласощів від Ніна Оттоссон тренують мозок та тіло вашого собаки, попереджують та зменшують прояви нудьги, допомагають скоригувати поведінкові проблеми, проблеми ваги, та зміцнюють зв’язок між собакою та господарем.

Це єдина лінія продукції такого типу, створена компанією Ніна Оттоссон разом із собаками, без допомоги комп’ютерів. Ігри мають різні рівні складності починаючи з початкового до середнього та закінчуючи більш складними.

Ігри головоломки виготовлені як із пластику, так і комбінації матеріалів. Весь асортимент іграшки виготовлений з нетоксичного, харчового матеріалу, який легко чиститься.

Ці іграшки – чудовий спосіб, щоб подолати нудьгу та відмінний спосіб весело провести час разом із вашою собакою. Це спосіб вирішувати проблеми за допомогою гри з пошуком ласощів, до того ж 75% собак обожнюють розв’язувати головоломки.

Пазли від Ніна Оттоссон підійдуть будь якій собаці незалежно від породи, віку та розміру. Від малого до великого собаки, від цуценяти до собаки солідного віку. Зазвичай власники собак обирають 3-4 гри різних рівнів складності, вони починають з ігор більш простого рівня та поступово переходять до більш складних головоломок.

Як правильно познайомити собаку з іграми-головоломками?

Ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для стимуляції мозку собаки, вони відрізняються від звичайних іграшок. Ми рекомендуємо вам грати разом із вашим собакою та наглядати за ним під час гри з пазлами, навчіть вихованця «правилам гри» , як правильно грати з головоломкою, не дозволяйте вихованцеві гризти або жувати пазли.

Які ігри головоломки підійдуть цуценятам: ми рекомендуємо починати з більш простих ігор, які складаються з великих частинок, або пазлів які складаються з нез’ємних частин , наприклад, чудово підійдуть такі ігри як: the DogSmart (plastic), DogTornado and Treat Tumble.

Ігри для інших вихованців: окрім собак, наші ігри цікаві також і для інших вихованців, котів, тхорів, кроликів, міні піггі. Перегляньте наша відео на ютуб, щоб побачити як собаки та інші тварини грають у ігри-головоломки.

Поради та трюки:

  1. Чудово для гри, коли на вулиці або надто холодно, або надто спекотно.


  1. Головоломки – це чудовий спосіб для тренування, особливо для цуценят та молодих собак, щоб навчити собаку командам сидіти, лежати, чекати, апорт та іншим у веселий спосіб під час гри разом із господарем.

Також, ці головоломки можна використовувати в якості інтерактивних мисок для годування – чудово для собак, які з’їдають корм занадто швидко.

Підійдуть і літнім собакам, це допоможе підбадьорити та активувати ментальну активність вихованців.

Заморозьте головоломку: змішайте смачний вологий корм разом із водою, залийте цю суміш у виїмки або покладіть всередину шматочки ковбасок, або ласощів у виїмки та залийте водою, покладіть гру у морозилку та почекайте доки рідина замерзне. Це чудовий спосіб гри для високоенергійних собак, або в спекотну погоду, або коли собака потребує додаткової активності.


  1. Використовуйте головоломку в період, коли собака травмований та не може пересуватись.


Ігри 1 (початкового) рівня

Ідеально підійдуть для вихованців, щоб розпалити їх інтерес до ігор-головоломок.

Ігри 2 (середнього рівня)

Комбінуй дії різними способами та отримуй смачну винагороду

Ігри 3 рівня (прогресивний)

Захопить мозок вашого собаки під час подолання серії кроків під час яких ваш вихованець здобуватиме винагороду.