арт. no69663

Параметри іграшки: 37,7 x 37,7 x 4,7 см

4 рівень складності

MultiPuzzle Dog Game

Іграшка інтерактивна для собак Ніна Оттоссон Мультипазл

РОЗВАГА 4 РІВНЯ СКЛАДНОСТІ

Іграшка складається з 28 прихованих відділень. Це найбільш складна головоломка від Ніна Оттоссон!

Щоб вирішити задачу собаці доведеться зсувати слайди. Щоб дістатись ласощів вихованцеві доведеться зсувати та обертати частини головоломки. Ця головоломка – це унікальна гра, яка надовго захопить увагу.

ЯК ГРАТИ: покладіть улюблені ласощі під слайдер, у зовнішній лоток та в центральне відділення. Накрийте ласощі кришечками. Отже, після того як ви все підготували - давайте починати! Покажіть вихованцеві де знаходяться ласощі та спостерігайте як вихованець шукає свою смачну винагороду. Собаки розумніші, ніж ми думаємо! Іноді нам достатньо лише показати їм щось. Щоб підігріти інтерес вихованця, залиште декілька виїмок не накритими. Якщо собаці важко працювати лапами, покладіть гру на стілець або інше місце, так, щоб собаці було зручно пересувати слайди за допомогою носа.

ПРАВИЛА ГРИ: Ми рекомендуємо грати в неї разом із собакою. Навчіть його правилам та покажіть як працює гра.

ВЕСЕЛОЩІ ДЛЯ ВСІХ СОБАК: ця гра підійде собакам які вже мають досвід гри з головоломками, та вміють вправлятися з дрібними деталями. Вік та розмір значення не мають.

ЗМЕНШЕННЯ ПРОЯВІВ ДЕСТРУКТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ: ігри головоломки – це чудове заняття для мозку, та прекрасний спосіб відволікти вихованця від деструктивних звичок

ГРАЙТЕ ТА СТАВАЙТЕ БЛИЖЧИМИ: гра-головоломка допоможе укріпити зв’язок із вихованцем під час веселого та корисного навчання.

ЗРОБІТЬ ГОДУВАННЯ ВЕСЕЛИМ: цю гра-головоломка можна також використовувати для годування корисними ласощами або кормом.

БЕЗ БІСФЕНОЛУ, ПВХ ТА ФТАЛАТІВ: ігри виготовлені з харчового матеріалу, який можна сміливо давати собакам

ВЕСЕЛО ТА ПОЖИВНО: саме таких задач потребує ваш собака! Ігри головоломки від Ніна Оттоссон допомагають справлятися з нудьгою, зменшують прояви деструктивної поведінки, тренують мозок та винагороджують смачними ласощами. Собаки це обожнюють!

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!