арт. - pt69501

Розмір: Велика (LG)

L (довжина) =6 см W (ширина) = 7,5 H (висота) = 30 см

Squawkers Earl

Іграшка пищалка для собак Петстейджес Півень Ерл

  • Виготовлено з натуральної латексної гуми

  • Розмальовано вручну безпечними фарбами

  • Унікальні кумедні звуки

  • Відволікає увагу собак від деструктивних звичок – розгризати предмети в домі

Squawkers - колекція іграшок-пищалок виготовлених з натурального латексу. Ці курчата складуть ідеальну компанію вам та вашому чотирилапому другу. Неодмінно змусять сміятися власників собак та розважатимуть їх чотирилапих друзів веселими та кумедними звуками.

Ідея створення Півня Ерла виникла у кузові старої вантажівки в Мемфісі. На думку самого півня Ерла - це легенда. Ерл приховав історію свого скромного початку заради можливості погрітися у промінцях слави свого альтер его – Ерлвіса.

КУМЕДНА ІГРАШКА ДЛЯ СОБАК: у кожного цуценяти повинна бути іграшка з латексу, і неодмінно, це має бути Півень Ерл. Це курчатко унікальне, воно барвисте та надзвичайно кумедне. Ваш пес точно полюбить його.

БАЛАКУЧА ІГРАШКА: собаки просто обожнюють іграшки-пищалки. Вони гідно оцінять вокальні дані цього курчати. Іграшка-пищалка Ерл утворює незвичайні звуки, перед якими не встоїть жоден собака.

БЕЗПЕЧНА ТА НАТУРАЛЬНА: ці інтерактивні іграшки для собак виготовлені з натурального латексу, розмальовані вручну безпечними фарбами без свинцю.

МІЦНА ТА ВИТРИВАЛА: ідеальна іграшка для любителів гризти. Міцна та витривала іграшка з латексної гуми допомагає відволікати увагу собаки від більш деструктивних звичок гризти.

КОЛЕКЦІЯ ІГРАШОК: Ерл – є одним з представників родини курчат Squawker.