Bionic Opaque Stick

Іграшка для собак Біонік Опак Стік гантель Зелена

Надміцна іграшка для собак яким подобається гризти

Іграшка для собак Біонік Опак Стік – це інтерактивна іграшка зі схованками для ласощів, яка витримає щелепи навіть найзавзятіших любителів гризти. Кісточка Біонік Опак Стік має яскраві кольори, легко помітні навіть на відстані, тому ви не загубите іграшку граючись у траві, снігу чи будь-якій локації на відкритому просторі! І звичайно ж, ви не знайдете у складі іграшки ні бісфенолу, ні фталатів ні свинцю, ні інших шкідливих речовин, які б ви не хотіли побачити у зубах вашого улюбленця. Біонік Опак Стік виготовлена з надзвичайно міцного матеріалу, до того ж іграшка має аж дві схованки для ласощів – справжнє щастя для любителів гризти!

bc30083

bc30080

bc30077

Параметри іграшки без упаковки

  • мала: довжина 19 см x ширина 5 см x висота 4,3 см (рекомендовано для собак вагою 9 кг та менше)

  • середня: довжина 22 см x ширина 6,1 см x висота 4,8 см (рекомендовано для собак 7-16 кг)

  • велика : довжина 24,5 см x ширина 6,9 см x висота 5,6 см (рекомендовано для собак 14-27 кг)

Параметри іграшки з упаковкою

  • мала: довжина 27 см x ширина 12 см x висота 4,3 см (рекомендовано для собак вагою 9 кг та менше)

  • середня: довжина 29,2 см x ширина 12 см x висота 5,1 см (рекомендовано для собак 7-16 кг)

  • велика: довжина 33 см x ширина 12 см x висота 5,6 см (рекомендовано для собак 14-27 кг)

ЧИМ ОСОБЛИВА ІГРАШКА БІОНІК ОПАК СТІК?

ДВІ СХОВАНКИ ДЛЯ ЛАСОЩІВ: на відміну від інших іграшок з ємностями для ласощів, Bionic Opaque Stick містить дві схованки! А тому ви можете заповнити іграшку різноманіттям улюблених смаколиків: ласощів, м’ясних шматочків або арахісового масла. Ваш улюбленець буде щасливий та йому точно не буде нудно!

НЕ МІСТИТЬ БІСФЕНОЛ А: Біонік Опак Стік – це та іграшка, за яку ви можете бути спокійні даючи її своєму вихованцеві, адже в її складі немає шкідливих речовин, таких як свинець, бісфенол А або фталатів. Нічого шкідливого, лише щастя для Вашого собаки!

3 СПОСОБИ ГРАТИ: грайте з улюбленцем будь-де: в приміщенні і на дворі! Це чудова розвага для любителів гризти, також іграшку Біонік Опак Стік весело апортувати та грати з нею в парку, і це ще не все, адже особлива форма іграшки, що плаває та не тоне створена спеціально для веселих ігор на воді!

БЕЗПЕЧНО МИТИ У ПОСУДОМИЙНІЙ МАШИНІ: легко мити, щоб позбавитись небажаних мікробів та бруду, просто покладіть іграшку на верхню полицю посудомийної машини.

КОЛЬОРОВІ ВЕСЕЛОЩІ: Кожен пес має власну песобистість, саме тому іграшки Біонік Опак Стік представлені у трьох популярних кольорах: оранжевий, пурпурний та зелений! Ця іграшка не лише добре помітна під час апортування, вона персоналізована для Вашого улюбленця.