Параметри іграшки: 35см x 29.2см x 4.2см

2 рівень складності

Buggin Out Puzzle & Play

Іграшка-головоломка для котів

арт. no69479

Вашому розумному котику сподобається така задача. Щоб дістати ласощі, заховані у 14 відділеннях, котику необхідно підштовхнути кожен ковпачок та повернути листочок.

АЛЬТЕРНАТИВА МИСЦІ ДЛЯ КОРМУ: замініть стандартну миску для їжі на цікаву головоломку. Це допоможе активувати природні інстинкти кота полювати на здобич. Гра виготовлена з безпечного харчового матеріалу.

ЧУДОВА ІДЕЯ ДЛЯ РОЗУМНИХ КОТИКІВ: стимулює природні харчові інстинкти котів. В цій грі коту необхідно «вполювати» свою винагороду. Щоб дістати ласощі необхідно вдарити лапою ковпачок – божу корівку та повернути «листочок». Іграшка створену з урахуванням природних рухів та інстинктів котів.

ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОТІВ ЗАНЯТТЯМИ: дозвольте коту дослідити всі 14 відділень, зсунути ковпачки – «божі корівки» заповнені ласощами та відкрити відсіки з ласощами. Регулюйте складність гри самостійно. Для початківців покладіть ласощі у відділення та поверніть «листочки» так щоб вони не закривали трек. Щоб ускладнити гру накрийте ніші «листочками» та покладіть ласощі всередину ковпачків, щоб дістати ласощі коту доведеться зсунути ковпачок. Покажіть коту як грати.

ПОРАДА: щоб пробудити в кота інстинкт мисливця ви можете ставити гру щодня у новому місці. Спробуйте ховати головоломку в різних кімнатах, за диваном або дверима. Як правило коти їдять та грають, тоді, коли вони схочуть.

БЕЗ БІСФЕНОЛУ, ПВХ ТА ФТАЛАТІВ: ігри виготовлені з харчового матеріалу, який можна сміливо давати котам.

БЕЗ З’ЄМНИХ ЧАСТИН: для більш безпечної гри та чистки, частинки не відокремлюються. Гра котика буде безпечною.