Параметри іграшки: 24 x 39 см

3 рівень складності

Rainy Day Puzzle & Play Cat Game

Іграшка інтерактивна для котів Петстейджес Головоломка «Краплі дощу»

арт. Pt69581

Ваш розумник оцінить цю нову головоломку «Краплі Дощу». Щоб відкрити всі 14 відділень та дістати винагороду котику доведеться зсувати ковпачки та повертати «дощові крапельки» - елементи головоломки. Ви можете самостійно регулювати складність гри для вашого вихованця, роблячи гру простою для початківців та ускладнювати її для досвідчених котиків.

  • Ускладнюйте гру поклавши ласощі в середину ковпачків. Котику знадобиться повернути «краплю» а потім зсунути ковпачок, щоб отримати бажану винагороду

  • Обертайте колесо, щоб відкрити заховані відділення з ласощами

  • Для початківців розміщуйте ласощі прямо у круглі відділення, щоб отримати ласощі котику просто знадобиться повернути «краплю».

  • Безпечний харчовий матеріал, без бісфенолу, ПВХ та фталатів

До комплекту кожної головоломки входить інструкція з порадами та способами гри, щоб Ви могли на повну використовувати можливості цієї головоломки.

ЧУДОВА ІДЕЯ ДЛЯ РОЗУМНИХ КОТИКІВ: стимулює природні харчові інстинкти котів. В цій грі коту необхідно «вполювати» свою винагороду. Щоб дістати ласощі необхідно вдарити лапою по ковпачку та повернути «насіннячко». Іграшка створену з урахуванням природних рухів та інстинктів котів.

АЛЬТЕРНАТИВА МИСЦІ ДЛЯ КОРМУ: замініть стандартну миску для їжі на цікаву головоломку. Це допоможе активувати природні інстинкти кота полювати на здобич. Гра виготовлена з безпечного харчового матеріалу.

ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОТІВ ЗАНЯТТЯМИ: дозвольте коту дослідити всі 14 відділень, зсунути ковпачки заповнені ласощами та відкрити відділення з ласощами. Для початківців покладіть ласощі у відділення та поверніть «краплі» так щоб вони не закривали трек. Щоб ускладнити гру накрийте відділення "краплями" та покладіть ласощі всередину ковпачків, щоб дістати ласощі коту доведеться зсунути ковпачок.

ПОРАДА: щоб пробудити в кота інстинкт мисливця ви можете ставити гру щодня у новому місці. Спробуйте ховати головоломку в різних кімнатах, за диваном або дверима. Як правило коти їдять та грають, тоді, коли вони схочуть.

БЕЗ БІСФЕНОЛУ, ПВХ ТА ФТАЛАТІВ: ігри виготовлені з харчового матеріалу, який можна сміливо давати котам

БЕЗ З’ЄМНИХ ЧАСТИН: для більш безпечної гри та чистки, частинки не відокремлюються. Гра котика буде безпечною

ЕКО-ФРЕНДЛІ: гра виготовлена з композитного матеріалу – суміші пластику та дерева – міцна, витривала та проста у догляді. Безпечно для планети.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!

Наглядайте за котиком під час гри, покажіть йому як грати правильно. Не залишайте тварину на одинці з головоломкою, не дозволяйте коту гризти гру, або її елементи. Перевіряйте гру на наявність пошкоджень. Іграшка не призначена для дітей, лише для котів.