2 рівень складності

Nina Ottosson Dog Brick

арт no67333

Іграшка інтерактивна для собак Дог Брік

НОВІ СПОСОБИ НАВЧАННЯ ТА ГРИ: це найновіша та найбільш багатогранна новинка від Ніна Оттоссон, кожного разу, коли вихованець гратиме з іграшкою Дог Брік, перед ним поставатимуть все нові і нові нові завдання.

ПІДНІМИ, ЗНАЙДИ ТА ЗСУНЬ: головоломка складається з трьох різних видів відділень, а саме: відділення, що легко відкривається та закривається, достатньо лише припідняти кришечку, також в іграшці є відділення зі з’ємними окремими кісточками-пазлами, відкриття яких ускладнює задачу та робить пошук ласощів ще більш захоплюючим заняттям! А ще, ваш собака може з легкістю зсунути блок з відкидною кришкою та знайти під ним ще більше ласощів!

Розмір: 21 см х 31 см х 3 см

ВЕСЕЛА ГОЛОВОЛОМКА: головоломки від Ніна Оттосон – це чудовий спосіб зацікавити вашого вихованця. Ця гра для тренування та заохочення підійде для відволікання уваги занепокоєних собак, це чудове рішення для зацікавлення вихованця, щоб він не нудьгував та спосіб уникнути проявів деструктивної поведінки.

2 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: цей рівень відрізняється від ігор початкового рівня від Ніна Оттоссон. Ці іграшки посилено стимулюють ментальні здібності вашого собаки, та пропонують ще більше опцій для вирішення задач за допомогою мозку. Ваш вихованець зростає та розвивається під час спільних веселих ігор.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: головоломки від Ніна Оттоссон – це ігри для розвитку мозку вашого вихованця. Під час гри наглядайте за собакою, та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть вихованцеві як використовувати головоломку, та грайте і веселіться разом. Після, того як ви завершите гру, заховайте головоломку до наступного разу.

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ ТА ТІЛА: ігри та головоломки від Ніна Оттоссон створені щоб навчити вихованця справлятися з проблемами та для стимуляції мозку під час веселої та захоплюючої гри.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!

  • Цікава гра для всіх собак

  • Легко чистити

  • 2 рівень складності

З іграшкою Дог Брік від Ніна Оттоссон ваш вихованець зможе:

  • Комбінувати дії та знаходити ласощі!

З способи дістати ласощі:

  • Підняти кришечку

  • Зсунути кісточку-пазл за допомогою лап або носа

  • Змістити блок з ласощами та знайти під ним додаткові ласощі

Розмір

висота 32.4 см

ширина 23.5 см

висота 5.1 см