Параметри іграшки: Діаметр 26 см, висота 4,5 см.

3 рівень складності

Nina Ottosson Dog Twister

арт no67335

Іграшка-головоломка Ніна Оттоссон Дог Твістер

ГОЛОВОЛОМКА ПРОГРЕСИВНОГО РІВНЯ: головоломка зі схованками для ласощів, для розваг та навчання. Це інтерактивна гра для тренування та навчання собак, як проходити послідовні кроки в ігровий спосіб.

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ: тренуйте мозок вашого собаки за допомогою іграшки-головоломки 3 рівня. Покладіть ласощі всередину відділень та заблокуйте їх за допомогою висувних ручок.

БОРОТЬБА З НУДЬГОЮ: іграшка складається з 9 відділень та 9 сегментів, які можна заблокувати. Захоплююча головоломка надовго заволодіє увагою вашого розумника, допоможе відволікти його від деструктивних занять – гризти та нищити речі та допоможе навчитися вирішувати проблеми у ігровий спосіб.

3 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: цей рівень рекомендований для собак які надають перевагу більш складним завданням, але також підійде для собак яким подобаються прості ігри.

ГОДУВАННЯ: головоломка допоможе уповільнити прийом їжі та покращити травлення. Також ви можете покласти всередину відділень корисні смаколики та почастувати вашого улюбленця

ЛЬОДЯНІ ЗАБАВИ: змішайте консерву, вологий корм або сиру їжу з водою та заповніть відділення іграшки цією сумішшю, або ж візьміть невеликі шматочки ковбасок або інших смаколиків та покладіть в кожну виїмку, а потім залийте водою. Покладіть гру в морозильну камеру та дайте рідині замерзнути. Така забава ідеально підійде для високоенергійних вихованців, для гри в спекотну погоду та для більш тривалої гри.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!