2 рівень складності

Nina Ottosson Treat Maze

арт no67575

Іграшка інтерактивна для собак Ніна Оттоссон Лабіринт для ласощів

КОМБІНУЙ ДІЇ ТА ЗДОБУВАЙ СМАЧНУ ВИНАГОРОДУ!

ДВА ОТВОРИ ДЛЯ РОЗДАЧІ ЛАСОЩІВ: ця іграшка зі схованкою для ласощів має два отвори: по одному з кожного боку лабіринту. Щоб заповнити кожне відділення гранулами або ласощами, засипте їх через центральний отвір. А тепер подивіться як ваш песик рухатиме іграшку, щоб дістати ласощі.

Розмір: d= 20 см

ЦІКАВО ТА ЗАХОПЛИВО: для собак стимулювати мозок не менш важливо, ніж виконувати фізичні вправи. Лабіринт для ласощів від Ніна Оттоссон - це чудовий спосіб як зайняти та зацікавити вихованця за допомогою нових та захоплюючих задач.

ПОТРУСІТЬ: після того, як ви засипали ласощі всередину тарілки-лабіринту, струсіть її злегка, щоб вихованець відчув аромат ласощів і зрозумів де саме сховано його винагороду.

2 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: весело буде всім. Ця гра підійде всім собакам, без обмежень віку, розміру, породи. З іграшками-головоломками від Ніна Оттоссон навчання новим трюкам проходитиме однаково весело для всіх собак. Просто заповніть іграшку ласощами та насолоджуйтесь процесом!

ЯК ГРАТИ: заповніть іграшку ласощами з обох боків, через центральний отвір. Дайте вихованцеві відчути аромат, що доноситься з середини іграшки. Покажіть, як правильно крутити та перевертати лабіринт, щоб з нього випадали ласощі. Собаки розумніші, ніж ми думаємо. Іноді їм просто потрібно щось показати!

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон призначені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!