Hide-A Refill Animals Outwardhound Squeakin Squirrels

арт. oh31012

Іграшка пищалка для собак Білки коричневі

Грати з цими неймовірними плюшевими білочками-пищалками завжди весело, а ще, їх можна заховати у стовбур плюшевого дерева для захоплюючих ігор у схованки. Білочки виготовлені з м’якої тканини, ніжної до чутливих ясен цуценят та старіючих вихованців, але достатньо міцної, щоб витримати безліч ігрових сеансів.

Кожна з трьох білочок містить фірмову непереможну пищалку, яка пищатиме навіть якщо її прокусити.

Ці іграшки призначені для тривалих ігор, але майте на увазі, що вони не розраховані на агресивних любителів гризти.

Білочки підходять для заміни. Ними можна замінити білок у грі Outward Hound Hide-A-Squirrel (гра білки-схованки ). Іграшки підійдуть для середньої (oh31011) та великої (oh31003) схованки.

ЗАПАСНІ БІЛОЧКИ ДЛЯ ІГОР У СХОВАНКИ: для песиків, яким полюбилася гра у схованки з білками. Замініть зношених білочок на нові і песик точно не сумуватиме ні дня без улюбленої гри.

ВИТРИВАЛА НЕПЕРЕМОЖНА ПИЩАЛКА: всередині кожної білочки заховано непереможну пищалку, яка пищатиме, навіть якщо її прокусити.

ІГРИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК: немає плюшевого стовбура, куди можна заховати білочок? Жодних проблем! Ці дивовижні тваринки ідеальні для будь-яких спільних ігор, що згуртовують разом!

НІЖНИЙ ДЛЯ ЗУБІВ ТА ЯСЕН МАТЕРІАЛ: м’які іграшки виготовлені з плюшевого ніжного матеріалу – ідеально для цуценят та старіючих вихованців з чутливими зубами та яснами.

БЕЗПЕЧНА ГРА: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця на одинці з іграшкою без нагляду.