Параметри іграшки: діаметр 23 см, висота 6 см

1 рівень складності

Dog Smart Composite

арт no69539

Іграшка-головоломка для собак Дог-Смарт композит

Приготуйcя до гри у схованки та пошуку ласощів разом із іграми головоломками від Ніна Оттоссон. Ігри головоломки – це чудове заняття для мозку, та прекрасний спосіб відволікти вихованця від деструктивних звичок. Веселощі для всіх собак, незалежно від віку, породи та розміру.

НА ВИГЛЯД ЯК СПРАВЖНЄ ДЕРЕВО: матеріал, з якого виготовлена головоломка Дог Смарт виглядає як справжнє дерево, але насправді вона виготовлена з унікального композитного матеріалу, який поєднує в собі всі переваги, як пластику так і дерева. Цей матеріал більш витривалий ніж дерево, його легко чистити, та він не залишає скалок у язиці.

ТРЕНУВАННЯ З ЛАСОЩАМИ: Дог Смарт – це гра початкового рівня. Цікава задача для собаки – знайти приховані ласощі. Гра допомагає здобути нові навички та освоювати техніки.

ПОМІСТІТЬ КОРМ ВСЕРЕДИНУ: це чудовий спосіб урізноманітнити процес годування та зробити його більш цікавим

1 ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: Ніна Оттоссон Дог Смарт ідеальна для знайомства собак з розвиваючими іграми зі схованками для ласощів. Ця нескладна розвага допоможе відкрити вихованцеві захоплюючий світ більш складних головоломок.

ЯК ГРАТИ: покладіть ласощі, або гранули улюбленого корму у виїмки на основній панелі та накрийте ковпачками. Чим більше схованок ви накриєте, тим складнішою буде гра для вихованця. Отже, після того як ви все підготували - давайте починати! Покажіть вихованцеві де знаходяться ласощі та спостерігайте як вихованець шукає свою смачну винагороду. Собаки розумніші, ніж ми думаємо! Іноді нам достатньо лише показати їм щось. Щоб підігріти інтерес вихованця, залиште декілька виїмок не накритими.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ ТА ТІЛА: ігри та головоломки від Ніна Оттоссон створені щоб навчити вихованця справлятися з проблемами та стимулюють мозок під час веселої та захоплюючої гри.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!