Fun Feeder Slo-Bowl

Миска-лабіринт для собак Аутвард Хаунд Фан Фідер середня

МИСКА, ЩО НЕ КОВЗАЄ, ДЛЯ ЗДОРОВОГО ТА НЕКВАПЛИВОГО ГОДУВАННЯ

Чому собакам здається що їсти – це те саме, що й приймати участь в гонках? Особисто ми не маємо про це жодного уявлення, але ми впоралися з цією проблемою. До вашої уваги миски виготовлені з гнучкого матеріалу для неквапливого годування, щоб прийоми їжі проходили весело та корисно.

ЛАБІРИНТ ЗІ СМАКОМ: більше 1 мільйона цих чудових мисок придбали любителі собак по всьому світу. Їх ключова особливість- спеціальні виступи у вигляді лабіринту, які уповільнюють вихованців та не дають з’їдати всю порцію миттєво.

арт. oh51005

H=5,5 см,

d = 20 см

арт. oh51006

H=5,5 см,

d =20,2 см

рт. oh51004

H=5 см,

d= 20,2 см

арт. oh67830

H=3.8 см,

d= 20.3см

арт. oh69891

H=4 см,

d= 22, 5 см

ЇСТИ ЦЕ ВЕСЕЛО: собаки обожнюють поїсти, а миски від від Аутвард Хаунд - це ще й весело! Вихованцеві сподобається маневрувати по завиткам цього лабіринту, а перетравлення їжі відбуватиметься у більш здоровому темпі.

  • Сприяє здоровому процесу їжі

  • Допомагає попередити здуття, регургітацію та ожиріння

  • Виготовлено з високоякісного харчового AБС-пластику

  • Основа, що не ковзає утримує миску на одному місці

  • Вага 630 грамів

  • Не містить бісфенолу, свинцю, ПВХ та фталатів

  • Безпечно мити на верхній полиці посудомийної машини.

  • Вміщає до 4 мірних стаканів сухого корму.

ДО 10 РАЗІВ ПОВІЛЬНІШЕ: миски для неквапливого годування від Аутвард Хаунд уповільнюють час прийому їжі та сприяють травленню до 10 разів!

ПРОДУКЦІЯ З ПРИЗНАЧЕННЯМ: здуття живота, регургітація та ожиріння – це прояви поганого травлення у собак. Саме тому ми створили ці фан-фідери лабіринти. З цією мискою годування перетворюється на захоплюючу пригоду, також миска сприяє здоровому перетравленню їжі.

МИСКА, ЩО ВИХОДИТЬ ЗА МЕЖІ СТАНДАРТНИХ УЯВЛЕНЬ: кожен собака їсть по своєму, тому його миска повинна бути так само унікальною. Ми змінили стереотип, притаманний для традиційних мисок - «один розмір для всіх», та змоделювали наші миски-лабіринти в ідеальній відповідності до темпу, способу та харчовим звичкам вашого собаки.

Розміри мисок:

Синьо-зелена - 24.1см x 20.3см x 7см

Фіолетова - 24.1см x 21.6см x 4.5см

Оранжева - 24.1см 20.3 см x 6.4см

ТРИМАЙ РОЗМІР ПОРЦІЇ НА КОНТРОЛІ: миски-лабіринти від Аутвард Хаунд представлені у двох розмірах, щоб ви легше могли контролювати порцію корму, яку з’їдає вихованець. В миски поміститься до 2-х стаканів (близько 240 грамів) . При миски ідеально підійдуть як для сухого корму так і для вологих кормів та сирого харчування.

ШВИДКО ТА ЛЕГКО ЧИСТИТИ: брудний посуд не любить ніхто. Щоб помити миску фан-фідер, просто покладіть її на верхню полицю посудомийної машини. Після чого миска сяятиме, як нова, без бруду та мікробів.