Flip and Chew Bone
Жувальна кістка для собак Фліп енд Чюв 

Безпечна та довготривала альтернатива справжнім дерев’яним гілкам. Жувальна  кістка Фліп енд Чюв володіє текстурою та смаком  натуральних дерев’яних гілок, але її вистачає набагато довше і вона не сколюється.

Жувальна іграшка Петстейджес Фліп енд Чюв – це безпечна та тривала альтернатива справжнім дерев’яним гілкам. Серія Petstages Petstages Dogwood – це іграшки, які мають смак та текстуру справжніх дерев’яних гілок, але тривають набагато довше, вони не сколюватимуться, тому не завдадуть шкоди вашому улюбленцю.

Petstages Flip&Chew поєднує в собі натуральне дерево та  витривалий синтетичний матеріал, що не містить свинцю та фталатів.

Ця іграшка для жування являється альтернативою ласощам та допомагає подолати деструктивну поведінку розгризати предмети, допомагає відволікати вихованця від болю та дискомфорту під час прорізування зубів. Також, ця жувальна кістка чудово підходить для ігор на прогулянках, та навіть плаває на воді.

 арт.pt67723

Весело  крутити з різних боків

Ця іграшка створена, так, щоб собаки могли легко тримати її в лапах під час жування, або крутити, - ця витривала іграшка зручна з будь-якого боку.

Легко підхоплювати та носити в зубах

Ідеальна форма іграшки з отвором у центрі для зручного та комфортного носіння іграшки у зубах з кімнати в кімнату.

Безпечна гра

Незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця без нагляду під час гри. У разі пошкодження іграшки  замініть, або заберіть іграшку від вихованця.

Допомагає очищувати зуби

Унікальні виступи та текстура цієї кістки допомагає очищувати зуби та масажує ясна, кожного разу під час гри.

Витривала альтернатива дерев’яним іграшкам

Іграшка для собак Петстейджес кістка жувальна Фліп енд Чюв виготовлена із суміші натуральних волокон дерева та безпечних синтетичних матеріалів, що імітують текстуру та смак справжнього дерева, без сколів, як це трапляється із натуральними гілками.