Orka Chewit Lil' Twig Chew Toy

арт. pt68117

Іграшка Петстейжес для собак Орка гілка для жування

Орка гілка для жування – це ідеальна іграшка для цуценят! Гілка виготовлена з гумового матеріалу Орка з термопластичного елестомеру з різноманітною текстурою, це допомагає масажувати ясна, а мотузки з вузликами на кінцях сприяють ніжному очищенню від нальоту. Чудовий спосіб зайняти цуценя грою, а також ідеально для інтерактивних ігор. Майте на увазі, іграшка створена спеціально для цуценят, а також собак малих порід.

Діагональ 11 см

МІНІАТЮРНА ІГРАШКА ДЛЯ ЖУВАННЯ: Орка гілка для жування ідеальна для цуценят та собак малих порід, адже їх тендітні щелепи потребують відповідних іграшок. Іграшка створена з супервитривалого матеріалу ОРКА.

ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТА САМОСТІЙНИХ ІГОР: яскрава гілка для жування – це різностороння забава з якою у вашого цуценяти не буде вільного часу.

ПОКРАЩУЄ ЗДОРОВ’Я ЗУБІВ: Орка гілка для жування створена з гнучкої резини з різноманітною текстурою, яка допомагає масажувати ясна. Вузлики на кінцях мотузки допомагають усувати зубний наліт в момент гри.

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР ДЛЯ МІНІАТЮРНИХ ЦУЦЕНЯТ: ця гілка створена для собак та цуценят малих порід, з помірною та середньою міцністю щелеп. Якщо ваше цуценя переросло іграшку надто швидко, не забудьте замінити її на більший варіант.

БЕЗПЕЧНА ГРА: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця на одинці з іграшкою без нагляду.