2 рівень складності

Nina Ottosson Dog Tornado Blu

арт no67332

Іграшка інтерактивна. Дог Торнадо

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ПОШУК ЛАСОЩІВ

ВИБІР ДЛЯ РОЗУМНИКІВ: коли справа стосується тренувань, в нагоді стануть ігри та головоломки, які допоможуть заохотити та зацікавити вихованця до навчання новим навичкам та вмінням. Вік та розмір породи не мають значення, ігри для собак від Ніна Оттоссон це не лише інтерактивна гра для стимуляції мозку, це також весело та захоплююче!

ЇЖ, ГРАЙ, НАВЧАЙСЯ: ця гра має 12 відділень. З іграшкою Ніна Оттоссон Дог Торнадо годування вашого вихованця відбуватиметься весело та продумано. В іграшку можна покласти як сухі гранули так і вологий корм.

НЕВПИННІ ОБЕРТИ: кожен рівень головоломки Ніна Оттоссон Дог Торнадо починає обертатись коли ваш собака починає пошук захованих всередині ласощів. Обертаючі рухи стимулюють та підтримують інтерес вихованця, та роблять гру більш складною та веселою.

2 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: цей рівень відрізняється від початкового, 2 рівень складності іграшок Ніна Оттоссон відкриває перед вашим вихованцем ще більш цікаві способи вирішення проблем та розширює можливості та способи навчання та тренувань.

ЯК ГРАТИ: покладіть гранули або ласощі до відділень в основі іграшки. Деякі відділення накрийте кісточками. Чим більше відділень ви накриєте, тим складнішою буде задача для вашого вихованця! А тепер, давайте почнемо гру! Покажіть вихованцеві як працює гра, заохотьте його до пошуку ласощів. Собаки розумніші ніж ми думаємо. Іноді їм просто достатньо це показати. Залиште деякі відділення не накритими та покажіть вихованцеві як обертати головоломку.

ЛЬОДЯНІ ЗАБАВИ: змішайте консерву, вологий корм або сиру їжу з водою та заповніть відділення іграшки цією сумішшю, або ж візьміть невеликі шматочки ковбасок або інших смаколиків та покладіть в кожну виїмку, а потім залийте водою. Покладіть гру в морозильну камеру та дайте рідині замерзнути. Така забава ідеально підійде для високоенергійних вихованців, для гри в спекотну погоду та для більш тривалої гри.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ ТА ТІЛА: ігри та головоломки від Ніна Оттоссон створені щоб навчити вихованця справлятися з проблемами та для стимуляції мозку під час веселої та захоплюючої гри.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощі, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!

Характеристика:

  • 2 рівень (середній рівень складності)

  • Один розмір (велика)

  • Підходить для сухих гранул, вологого корму та ласощів

  • Легко чистити

  • Підходить собакам всіх порід вікових груп та розмірів

Параметри:

  • ширина 27.9 см

  • довжина 19.1 см

  • висота 8.3 см