Bionic Bone

Іграшка для собак Біонік Опак Бон кістка фіолетова

НАДМІЦНІ ІГРАШКИ ДЛЯ СОБАК, ЯКИМ ПОДОБАЄТЬСЯ ГРИЗТИ

Міцна та масивна форма іграшки Біонік Опак Бон повністю задовольнить вашого вихованця у бажанні гризти та жувати, а потовщені виступи на найбільш привабливих для жування частинах іграшки стимулюють та посилюють відчуття! Іграшка має яскраві кольори, легко помітні навіть на відстані, тому ви не загубите Bionic граючись у траві, снігу чи будь-якій локації на відкритому просторі! Дві кишені для ласощів з обох кінців кісточки ще більше розпалять азарт вихованця під час гри та жування.

bc30096

bc30093

bc30090

Розміри іграшки без пакування

  • мала: довжина 9,4 см x ширина 5 см x висота 4 см (рекомендовано для собак 9 кг та менше)

  • середня: довжина 12 см x ширина 6,6 см x висота 5.3 см (рекомендовано для собак 7 -14 кг)

  • велика: довжина 14,7 см x ширина 7,9 см x довжина 6,4 см (рекомендовано для собак 14-27 кг)

Розмір іграшки в упаковці

  • мала : довжина 12 см x ширина 12 см x висота 5 см (рекомендовано для собак 9 кг та менше)

  • середня: довжина 12,7 см x ширина 14,5 см x висота 6,8 см (рекомендовано для собак 7 -14 кг)

  • велика: довжина 14,5 см x ширина 16,5 см x висота 8.1 см (рекомендовано для собак 7 -14 кг)

Ви будете спокійні за вашого вихованця під час того як він буде зайнятий іграшкою, адже Біонік зовсім не містить шкідливих речовин, таких як свинець бісфенол А та фталатів. Неперевершена витривалість! Біонік – супер міцні та супер веселі розваги!

ЧИМ ОСОБЛИВА ІГРАШКА БІОНІК ОПАК БОН?

БЕЗ БІСФЕНОЛУ АБО СВИНЦЮ: бісфенолу, свинцю або фталатам немає місця у іграшках для собак! Тому, іграшки серії Біонік не містять жодних шкідливих речовин, які б ви не хотіли побачити в зубах вашого вихованця.

КІСТОЧКА З СЮРПРИЗОМ: кісточки Біонік Бон мають два відділення для улюблених ласощів вашого вихованця. Заповніть схованки, тим що подобається вашому любленцеві: арахісовим маслом, або іншими видами смаколиків.

МІЦНА ТЕКСТУРА: виступи на поверхні кісточки посилюють задоволення від гри та допомагають втамувати нестерпну потребу вашого вихованця гризти! Виступи, на кожній кісточці Біонік Опак Бон точно незалишать байдужим вашого собаку, він схоче спробувати на зуб кожен з них! Ваш вихованець буде щасливий!

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: просто покладіть іграшку на верхню полицю посудомийної машини.

ЯСКРАВІ КІСТОЧКИ: Біонік Опак Бон представлені у трьох популярних яскравих кольорах: оранжевий, пурпурний та зелений! Ця іграшка не лише добре помітна під час апортування, вона персоналізована для Вашого улюбленця.