Dog Spin N`Eat Grn

арт oh70648

Головоломка-годівниця для собак Аутвард Хаунд Фан Спін енд Іт

Зробіть обід вашого улюбленця веселим та активним, замініть його стандартну миску на цікаву годівницю-пазл Dog Spin N' Eat.

Ця миска вміщує до двох мірних стаканів корму (240 г) та заохочує собаку випрацьовувати навичку розв'язувати проблеми у різні способи. Ця головоломка має 2 рівень складності та допомагає вашому собаці прокачати свій мозок, подолати нудьгу та подовжить час приймання їжі – вихованець буде у захваті від можливостей цієї годівниці.

Dog Spin N' Eat від OUTWARD HOUND надзвичайно легко використовувати, після наповнення лотка кормом або ласощами, поставте гру перед вашим собакою. Ваш розумник добряче подумає як вилучити корм з лотка різними способами.

Розмір: В - 16 см x Д - 29 см x Ш - 25 см

Колір: м’ятний

ЇСТИ ЦЕ ВЕСЕЛО: собаки обожнюють поїсти, а миски від Аутвард Хаунд - це ще й весело! Вихованцеві сподобається розв'язувати головоломку, а перетравлення їжі відбуватиметься у більш здоровому темпі.

ВІДМОВТЕСЬ ВІД ЗВИЧАЙНОЇ МИСКИ: зробіть приймання їжі веселим дозвіллям та тренуйте розум вашого собаки, замінивши стандартну миску для собак на годівницю-пазл!
Пазл Dog Spin N' Eat dog вміщує до 2 мірних стаканів корму.

ТРИМАЙТЕ СОБАК ЗАЙНЯТИМИ: заохочуйте ваших улюбленців випрацьовувати навички, як розв'язувати проблеми різними способами, також, ця годівниця-пазл допомагає справлятися з нудьгою та подовжує час приймання їжі, стимулюючи мозок собак та забезпечуючи їм дозвілля від якого вони у захваті.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: після того, як ви наповните лоток гранулами корму, або ласощами, поставте гру перед вашим собакою. Ваш собака буде вивчати, як діставати корм з лотка у різні способи.

ВИГОТОВЛЕНО З БЕЗПЕЧНИХ ХАРЧОВИХ МАТЕРІАЛІВ. Годівниця-головоломка Dog Spin N' Eat puzzle виготовлена з безпечних харчових матеріалів та не містить бісфенолу, ПВХ, свинцю та фталатів.

БЕЗПЕЧНІ ІГРИ: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте тварину одну без нагляду під час гри. В разі пошкодження іграшки, замініть її.