Bionic Opaque Stuffer

арт bc30087

Іграшка для собак Біонік Опак Стаффер для ласощів фіолетовий

НАДМІЦНІ ІГРАШКИ ДЛЯ СОБАК, ЯКИМ ПОДОБАЄТЬСЯ ГРИЗТИ

Надміцна іграшка зі схованкою для ласощів Біонік Опак Стаффер подарує вашому вихованцеві щасливі години, проведені за улюбленими заняттям - гризти та жувати! Іграшка має яскраві кольори, легко помітні навіть на відстані, тому ви не загубите Bionic граючись у траві, снігу чи будь-якій локації на відкритому просторі!

Розмір іграшки

  • Довжина 12,5 см

  • ширина 12,5 см

  • висота 6,8 см

Собаки обожнюють діставати ласощі з середини схованки цієї надміцної іграшки, а їх господарі можуть не хвилюватися за те чим граються їхні вихованці, адже іграшки Bionic виготовлені з харчового матеріалу, схваленого FDA (Управління продовольства та медикаментів США). Неперевершена витривалість! Біонік – супер міцні та супер веселі розваги!

ЧИМ ОСОБЛИВА ІГРАШКА БІОНІК ОПАК СТАФФЕР?

ДВІ СХОВАНКИ ДЛЯ ЛАСОЩІВ: на відміну від інших іграшок з ємностями для ласощів Bionic Opaque Stuffer містить дві схованки! А тому ви можете заповнити іграшку різноманіттям улюблених смаколиків: ласощів, м’ясних шматочків або арахісового масла. Ваш улюбленець буде щасливий та йому точно не буде нудно!

НЕ МІСТИТЬ БІСФЕНОЛ А: Біонік Опак Стаффер – це та іграшка, за яку ви можете бути спокійні даючи її своєму вихованцеві, адже в її складі немає шкідливих речовин, таких як свинець, бісфенол А або фталатів. Нічого шкідливого, лише щастя для Вашого собаки!

3 СПОСОБИ ГРАТИ: грайте з улюбленцем будь-де: в приміщенні і на дворі! Це чудова розвага для любителів гризти, також іграшку Біонік Опак Стаффер весело апортувати та грати з нею в парку, і це ще не все, адже особлива форма іграшки, що плаває та не тоне створена спеціально для веселих ігор на воді!

БЕЗПЕЧНО МИТИ У ПОСУДОМИЙНІЙ МАШИНІ: легко мити, щоб позбавитись небажаних мікробів та бруду, просто покладіть іграшку на верхню полицю посудомийної машини.

КОЛЬОРОВІ ВЕСЕЛОЩІ: Кожен пес має власну песобистість, саме тому іграшки Біонік Опак Стаффер представлені у трьох популярних кольорах: оранжевий, пурпурний та зелений! Ця іграшка не лише добре помітна під час апортування, вона персоналізована для Вашого улюбленця.