Параметри іграшки: діаметр 34,5 см, висота 5 см

арт. no67337 - бежево-сірий

арт. no69541 - зелений

3 рівень складності

Dog Worker

Інтерактивна-іграшка для собак «Ребус»

Крутни, зсунь та пригощайся! Іграшка «Ребус» від Ніна Оттоссон – це мрія для будь-якого власника собаки, адже вона тренує мозок та тіло, а ще пригощає ласощами!

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОЗВАГИ: це унікальний тренажер для навчання та ігор. Гру можна заповнити ласощами для тренування мозку собаки, а також посилити взаємозв’язок між собакою та господарем під час активних ігор. Спостерігайте, як ваш пес навчається майстерності розв’язувати головоломки.

НА ВИГЛЯД ЯК СПРАВЖНЄ ДЕРЕВО: матеріал, з якого виготовлена головоломка виглядає як справжнє дерево, але насправді вона виготовлена з унікального композитного матеріалу, який поєднує в собі всі переваги, як пластику так і дерева. Цей матеріал більш витривалий ніж дерево, його легко чистити, та він не залишає скалок у язиці.

НЕЗ’ЄМНІ ЧАСТИНИ: ця гра має вбудовані частинки, які не випадуть під час гри. Міцна конструкція також сприяє збереженню цілісності, щоб ваш пес міг повертатись до гри знову і знову.

ВЕСЕЛІ ЗАГАДКИ: припідняті частинки (ковпачки) допомагають витягати ласощі та рухати пластини, зберігаючи інтерес собаки до гри. Цей рівень рекомендований для собак які надають перевагу більш складним завданням, але також підійде для собак яким подобаються прості ігри.

3 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: це більш складна задача, ніж ігри Ніна Оттоссон другого рівня. Ребус Dog Worker підкидає нові задачі вашому розумному вихованцеві. А кожне нове відкриття дарує йому смачну винагороду у вигляді ласощів. Якщо ваш пес – майстер у вирішенні головоломок, то ігри 3 рівня це найкращий вибір!

ЯК ГРАТИ: покладіть ласощі всередину круглих блоків, поверніть кришечки так, щоб вони накривали відділення та заблокуйте кришку, яка обертається. Отже, почнемо гру! Помістіть гру на підлозі та заохотьте вихованця шукати ласощі. Собаки розумніші, ніж ми думаємо. Іноді їм достатньо лише щось показати. Щоб розпалити інтерес вихованця до гри

ЛЬОДЯНІ ЗАБАВИ: змішайте консерву, вологий корм або сиру їжу з водою та заповніть відділення іграшки цією сумішшю, або ж візьміть невеликі шматочки ковбасок або інших смаколиків та покладіть в кожну виїмку, а потім залийте водою. Покладіть гру в морозильну камеру та дайте рідині замерзнути. Така забава ідеально підійде для високоенергійних вихованців, для гри в спекотну погоду та для більш тривалої гри.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!