Outward Hound Hide-A-Squirrel

Іграшка інтерактивна для собак Білка-Схованка

Що може бути кращим ніж гонитва за білками у парку? Звичайно ж, полювання на білок вдома! Нарешті у вихованця з'явиться іграшкова версія його улюбленої забави. Просто покладіть білок в стовбур м'якого дерева та спостерігайте як вихованець витягає білок – одну за одною. Щоб продовжити гру - просто поверніть білок назад у м'який стовбур. Ці білочки охочі до гри!

Ця гра точно полюбиться вашому вихованцеві! Різноманітні цікаві форми, звуки та текстура цих неймовірних іграшок вражають, Ви також захопитесь грою разом із своїм чотирилапим другом!

Що сподобається вашому вихованцеві: Білки, що пищать та стовбур дерева з міцного плюшевого матеріалу.

Мала - арт. oh31001

Розмір: H 11.5 см x d= 10,5 см

Середня - арт. oh31011

Розмір: H 17 см d =15 см

Велика - арт. oh31003

Розмір: H= 20 см d =18 см

Весела гра у схованки:

  • ГРА У СХОВАНКИ ТА ЗАПАЛЬНЕ ПИЩАННЯ: покладіть білок до схованки всередині дерева та дозвольте вихованцеві почати справжнє полювання: внюхати, витягти та принести!

  • ПРИЄМНИЙ НА ДОТИК ПЛЮШЕВИЙ МАТЕРІАЛ: всередину кожної білки заховано пищалку, отже, ваш вихованець точно не встоїть перед грою!

  • ЗАХОПЛЮЮЧА ЗАДАЧА: щоб вихованцеві було складніше витягати білок зі схованок - закріпіть верхівку стовбура дерева. Подивіться як ваш улюбленець вчиться використовувати свій ніс для здобуття призу.

  • БОРОТЬБА З НУДЬГОЮ: якщо собаці нудно, він починає гризти все, що потрапить йому на зуб – це значить, що ваш будинок у небезпеці! Ця гра у схованки відволікає вашого песика та зацікавить його мозок. Весела гра триватиме годинами!

  • ІНТЕРАКТИВНА ГРА: ця м’яка плюшева іграшка-головоломка ідеально підійде для інтерактивної гри разом з вихованцем – коли ваш улюбленець витягне усіх білок, покладіть їх назад у стовбур плюшевого дерева та почніть нову гру!