Petstages Orka Petite Chew Pair

арт. Pt234

Набір іграшок для собак Петстейджес Орка кісточка і гантель міні

Цуценя закохається в ці яскраві іграшки. Кісточка та гантель виготовлені з витривалого гумового матеріалу - термопластичного еластомеру Орка, мають різноманітну текстуру для масажу ясен та мотузки з обох боків гантелі, що бережно усувають зубний наліт. Веселі ігри з кісточкою та гантеллю допоможуть відволікти песика, доки ви зайняті своїми справами. Зверніть увагу, іграшки створені для собак та цуценят малих порід, з помірною та середньою міцністю щелеп.

Розмір: Гантель: 9 см, Кісточка 4,5 см

МІНІАТЮРНІ ІГРАШКИ ДЛЯ ЖУВАННЯ: набір іграшок Петстейджес з матеріалу Орка ідеальний для цуценят та собак малих порід, адже їх тендітні щелепи потребують відповідних іграшок. Іграшки створені з супер витривалого матеріалу ОРКА.

ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ТА САМОСТІЙНИХ ІГОР: яскраві іграшки для жування – це різностороння забава з якою у вашого цуценяти не буде вільного часу.

ПОКРАЩУЄ ЗДОРОВ’Я ЗУБІВ: іграшки з матеріалу Орка для жування створені з гнучкої гуми з різноманітною текстурою, яка допомагає масажувати ясна. Вузлики на кінцях мотузки допомагають усувати зубний наліт в момент гри.

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР ДЛЯ МІНІАТЮРНИХ ЦУЦЕНЯТ: ці іграшки створені для собак та цуценят малих порід, з помірною та середньою міцністю щелеп. Якщо ваше цуценя переросло іграшку надто швидко, не забудьте замінити її на більший варіант іграшки Орка.

БЕЗПЕЧНА ГРА: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця на одинці з іграшкою без нагляду