Параметри іграшки: 33 см x 33 см, висота 5 см

арт. no69540 - фіолетовий

арт. no67338 - бежево-сірий

2 рівень складності

Dog Hide N`Slide - Composite

Іграшка-пазл «Тайник»

Почніть розваги разом з інтерактивною іграшкою головоломкою від Ніна Оттоссон "Тайник" DOG HIDE N`SLIDE – COMPOSITE. Не залежно від породи, віку та розміру, ця іграшка буде цікавою будь-якій собаці!

НАЗВА, ЯК ГОВОРИТЬ ЗА СЕБЕ: щоразу, як ваш собака гратиме цією іграшкою веселощі йому гарантовані! Просто заховайте ласощі або гранули у відділення та спостерігайте як ваш улюбленець грається, навчається новому та дістає ласощі.

НА ВИГЛЯД ЯК СПРАВЖНЄ ДЕРЕВО: матеріал, з якого виготовлена головоломка виглядає як справжнє дерево, але насправді вона виготовлена з унікального композитного матеріалу, який поєднує в собі всі переваги, як пластику так і дерева. Цей матеріал більш витривалий ніж дерево, його легко чистити, та він не залишає скалок у язиці.

2 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: цей рівень відрізняється від ігор початкового рівня від Ніна Оттоссон. Ці іграшки посилено стимулюють ментальні здібності вашого собаки, та пропонують ще більше опцій для вирішення задач за допомогою мозку. Ваш вихованець зростає та розвивається під час спільних веселих ігор.

НЕЗ’ЄМНІ ЧАСТИНИ: ця гра має вбудовані блоки головоломки, які не випадуть під час гри.

ЧУДОВА ЗАБАВА ДЛЯ ВСІХ СОБАК: припідняті ковпачки допомагають швидше дістатись ласощів, та легше рухати пластинки.

ЯК ГРАТИ: помістіть ласощі в круглі отвори ковпачків та відділення в основі. Поверніть кришечки, так, щоб вони закривали відділення. Отже, почнемо гру! Помістіть гру на підлозі та заохотьте вихованця шукати ласощі. Собаки розумніші, ніж ми думаємо. Іноді їм достатньо лише щось показати. Щоб розпалити інтерес вихованця до гри, залиште незаблокованими декілька кісточок та відкритими декілька висувних ящиків.

ЛЬОДЯНІ ЗАБАВИ: змішайте консерву, вологий корм або сиру їжу з водою та заповніть відділення іграшки цією сумішшю, або ж візьміть невеликі шматочки ковбасок або інших смаколиків та покладіть в кожну виїмку, а потім залийте водою. Покладіть гру в морозильну камеру та дайте рідині замерзнути. Така забава ідеально підійде для високоенергійних вихованців, для гри в спекотну погоду та для більш тривалої гри.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!