Planet Dog Planet dog Double-TUFF

Арт. pd68702

Іграшка для собак Планет Дог подвійний Таф з ароматом м’яти

Цей яскравий срібний подвійний Таф від Планет Дог виготовлений з пружного, плавучого та просоченого м’ятною олією матеріалу Орбі-Тафф. Асиметричний дизайн іграшки створює непередбачувану пружність - цікава загадка для собаки, куди іграшка відскочить наступного разу під час різноманітних активних ігор.

ВИТРИВАЛА ІНТЕРАКТИВНА ІГРАШКА ДЛЯ СОБАК: унікальна форма, текстурований дизайн та непередбачувані стрибки – все це втілено в цій неймовірній іграшці.

ІГРАШКА, ПРОСОЧЕНА М’ЯТНОЮ ОЛІЄЮ ЗІ СХОВАНКОЮ ДЛЯ ЛАСОЩІВ: як бонус іграшка містить схованку для ласощів, це ще більше заохочує собаку до гри та допомагає відволікти песика, доки ви зайняті своїми справами. Тафф просочений м’ятною олією для свіжості подиху.

ВИГОТОВЛЕНО В США: Орбі-Тафф виготовляється в США, з безпечних матеріалів без свинцю, фталатів, без фенолу та ПВХ. Просочена натуральною м’ятною олією. Для свіжості подиху.

БЕЗПЕЧНА ГРА: незнищенних іграшок не існує. Не залишайте вихованця на одинці з іграшкою без нагляду.

Виготовлено в США

Ми віримо у якість американської промисловості. Саме тому, іграшки Планет Дог виготовляються в США. Ми зосередили наше виробництво поруч з домом, завдяки цьому ми створюємо більше робочих місць та повністю контролюємо якість наших іграшок.