Extreme Seamz Leopard Tan MD

арт. oh69881

Іграшка пищалка для собак Аутвард Хаунд Екстрім Леопард середня

Ми піднесли рівень міцності до екстремального та створили нову колекцію екстремально витривалих іграшок – персонажів Сафарі!

Ця іграшка складе ідеальну компанію навіть найзавзятішим любителям гризти та ніжним цуценятам, які обожнюють обійми! А також цю іграшку можна прати у пральній машині!

Шви іграшки закриті захисною окантовкою, прошитою потрійною строчкою, а тулуб прошитий міцними стібками та посилений підкладкою з тканини ріп стоп (rip-stop) та наповнений супер щільним наповнювачем, все це робить іграшки з колекцій Сафарі насправді найміцнішими.

Також, в цих іграшках заховані наші непереможні пищалки, які пищатимуть навіть після прокусу.

Розміри: Д=34 см, Ш=10 см, В=17 см.

НАШІ НАЙМІЦНІШІ ІГРАШКИ

Ми створили найміцніші іграшки для більш тривалих ігор: ми знаємо, що собаки люблять жорсткі та активні ігри і що саме такі ігри приносять їм найбільше веселощів. Колекція екстремально міцних іграшок Outward Hound Xtreme Seamz, була створена з думкою про улюблені способи ігор собак, ці іграшки мають прошиту тричі захисну окантовку, яка закриває шви та має декілька шарів, гарантуючи міцність та гарний настрій ваших чотирилапих улюбленців.

ПОСИЛЕНІ ШВИ, МАТЕРІАЛ І СТІБКИ

Шви іграшки закриті посиленою окантовкою з потрійною строчкою, а тулуб прошитий стібками для більшої міцності.

НЕ ПРИПИНЯЄ ПИЩАТИ

В іграшки з колекції Сафарі заховані наші непереможні пищалки, що означає, що вони пищатимуть навіть, якщо їх прокусити.

ЗАПОБІГАННЯ РОЗРИВАМ ТА ДІРКАМ

Колекція іграшок Сафарі Xtreme Seamz створена з плюшевого матеріалу, прошитого щільними стібками та посилена надміцним матеріалом ріп стоп (rip-stop), це допомагає уникнути пошкодженню іграшки, розривам та появі дірок.

Розмір іграшки: середня

Колір: жовто-коричневий

Персонаж: леопард