Planet Dog Strobe Ball

Іграшка для собак Планет Дог Стробе Болл світний м'яч

М’яч, що світиться та запалює блиск в очах собак

Це міцний, м’яч для інтерактивної гри починає миготіти та світитися під час стрибків та взаємодії у грі. Перетворіть повсякденну гру з вихованцем на захоплюючу багатогранну пригоду. Коли м’яч ударяється об тверду поверхню всередині автоматично вмикається та починає миготіти різнокольорова LED лампочка, надійно закріплена в спеціальний рукав, який вбудовується в м'яч під час його створення. Ця лампочка розрахована на 200 годин роботи, або більше ніж 36000 кидків! Навіть якщо світло всередині м’яча не активоване, все одно, захоплююча текстура м’яча Стробе робить іграшку улюбленим фаворитом вашого вихованця. Цей м’яч отримав 5 із 5 балів за шкалою міцності.

  • Просочена натуральною м’ятною олією

  • плаває

Розмір: d=7 см

арт. pd68805

арт. pd68804

А щоб розваги були яскравішими, м’яч Стробе Болл світиться у темряві (незалежно від того, активована лампочка чи ні) - перетворіть вечірні розваги на захоплюючу пригоду! Так само, як і всі іграшки Планет Дог цей м'яч створений з матеріалу Орбі-Тафф (Orbee-Tuff) – візитної картки Планет Дог. Це означає, що ця іграшка виготовлена в США, вона міцна, плаває та абсолютно безпечна як для людей (навіть немовлят) так і для собак.

Про компанію Planet Dog

Місія компанії Планет Дог:

Випускаючи на свободу силу гри, ми робимо нашу планету кращим місцем.

У своїй галузі ми відомі, як провідний, соціально відповідальний, заснований на цінностях дизайнерський дім, який об’єднує людей та собак для веселих ігор та взаємопідтримки.

The Original Orbee-Tuff

Матеріал, винайдений у компанії Планет Дог

Іграшки з цього матеріалу, можна гризти, тягати та грати без будь-яких хвилювань.

Матеріал Орбі-Тафф (Orbee-Tuff) на 100% безпечний для вашого собаки та на 100% екологічний до планети.

Виготовлено в США

Ми віримо у якість американської промисловості. Саме тому, іграшки Планет Дог виготовляються в США. Ми зосередили наше виробництво поруч з домом, завдяки цьому ми створюємо більше робочих місць та повністю контролюємо якість наших іграшок.