Petstages Dogwood Mesquite

Іграшка для собак Петстейджес Догвуд Міцна гілка з ароматом барбекю з дерева Мескіт

Іграшка для собак Догвудстік Міцна гілка зі смаком та ароматом барбекю з дерева Мескіт – це безпечна та більш витривала альтернатива справжній дерев’яній палиці. За текстурою та ароматом ця іграшка дуже подібна до натуральної дерев’яної гілки, але вона значно витриваліша, не залишає сміття та скалок у язиці. Міцна гілка поєднує в собі справжнє дерево та міцний синтетичний матеріал - міцна та приваблива для жування.

Відмінний спосіб перенаправити деструктивну звичку вашого собаки гризти речі у правильному та безпечному напрямку. Чудова ідея для інтерактивних спільних ігор на відкритому просторі. Спільні ігри допомагають посилити ментальний зв’язок разом із вихованцем.

  • Виготовлено в США

  • Ідеально для привчання собак гризти «правильні» предмети

  • Містить натуральне дерево

Міні - pt30142

10.5 см

Мала - pt30143

13.5 см

Середня - pt30144

19,5 см

Рекомендації з підбору іграшки у відповідності до розміру собаки:

  • Міні – собакам до 7 кг

  • Мала – собакам до 9 кг

  • Середня – собакам до 16 кг

ВИТРИВАЛА ГІЛКА: іграшка з ароматом барбекю з дерева Мескіт, відтворює текстуру та аромат справжнього дерева та задовольняє інстинкти собак гризти. Безпечна та більш витривала альтернатива дерев’яним палицям.

ЗАДОВОЛЕННЯ ТА НІЯКИХ СКАЛОК: Догвуд Стік – це іграшка для жування, з ароматом та текстурою натурального дерева Мескіт – улюблене дозвілля без побічних ефектів, таких як скалки в язиці.

Міцна Гілка Догвуд Стік не містить шкідливих речовин, таких як свинець та фталати, тому, час проведений з ароматною гілкою Петстейджес пройде безтурботно.

ВИГОТОВЛЕНО В США: до вибору іграшок для жування потрібно відноситись дуже ретельно. Саме тому, Догвуд Стік від Петстейджес виготовляється в США з якістю та турботою, на які заслуговують собаки.

УЛЮБЛЕНЕ ДОЗВІЛЛЯ: гілка Догвуд Стік захопить вашого вихованця та повністю задовольнить його потребу гризти. Ідеальна іграшка для любителів погризти та для заспокоєння собак при проявах деструктивної поведінки.

СМАК ТА АРОМАТ НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА МЕСКІТ: іграшка для собак Догвуд Стік має аромат та смак натурального дерева, який так подобається собакам.

ТРИ РОЗМІРИ: іграшка Догвуд Стік міцна гілка створена з думкою про ваших собак, щоб вони могли обрати одну з трьох розмірів гілок, ідеальну саме для них. З таким різноманіттям розмірів ця іграшка прийдеться до смаку всім собакам.