1 рівень складності

Dog Smart

арт no67331

Іграшка інтерактивна для собак Ніна Оттоссон Дог Смарт

ТРЕНУВАННЯ З ЛАСОЩАМИ: Ніна Оттосон Дог Смарт – це гра початкового рівня складності, що стимулює вашого вихованця до нових відкриттів та пошуку ласощів. Вирішення проблем та смачна винагорода!

РІЗНІ РІВНІ СКЛАДНОСТІ: кісточки – частинки цієї головоломки можна поміщати у виїмки двома способами: встановити їх в рівень з планшетом або залишити їх припіднятими:

  1. Кісточки розміщені врівень з планшетом діставати більш складно, тому вихованцеві необхідно зрозуміти як витягти пазл з виїмки за допомогою лап, або носа.

  2. В припіднятому положенні кісточки діставати легше.

Розмір: d= 27,5 см

СХОВАНКИ ДЛЯ КОРМУ: Ніна Отоссон Дог смарт - це чудовий спосіб побалувати або нагодувати вихованця, адже в виїмку можна покласти як сухі гранули так і вологий корм.

1 ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ: Ніна Оттоссон Дог Смарт ідеальна для знайомства собак з розвиваючими іграми зі схованками для ласощів, ця нескладна розвага допоможе відкрити вихованцеві захоплюючий світ більш складних головоломок.

ЯК ГРАТИ: покладіть ласощі, або гранули улюбленого корму у виїмки на основній панелі та накрийте кісточками. Чим більше схованок ви накриєте, тим складнішою буде гра для вихованця. Отже, після того як ви все підготували - давайте починати! Покажіть вихованцеві де знаходяться ласощі та спостерігайте як вихованець шукає свою смачну винагороду. Собаки розумніші, ніж ми думаємо! Іноді нам достатньо лише показати їм щось. Щоб підігріти інтерес вихованця, залиште декілька виїмок ненакритими.

ГРАЙТЕ РАЗОМ: ігри-головоломки від Ніна Оттоссон створені для того щоб розвивати розумові здібності вашого вихованця. Наглядайте за собакою під час гри та не дозволяйте йому гризти іграшку. Покажіть йому як правильно використовувати головоломку, грайте та розважайтесь разом. Після гри, приберіть іграшку до наступного разу.

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ МОЗКУ ТА ТІЛА: ігри та головоломки від Ніна Оттоссон створені щоб навчити вихованця справлятися з проблемами та стимулюють мозок під час веселої та захоплюючої гри.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!

Іграшки початкового рівня допомагають зрозуміти концепцію ігор-головломок

  • Знаходити виїмки, що мають аромат

  • Використовувати лапи та ніс для зняття кісточки з виїмки

  • Відкривати схованки з ласощами

Почнімо гру!

  • Це цікаве заняття для вихованця, тренування для його мозку та попередження появи деструктивної поведінки

  • Порада від Ніна Оттоссон

  • Для собак які не проявили особливого інтересу додайте до гри трохи арахісового масла