Мала - арт. oh32070

Розмір: L =36 см W = 15 см, H = 5 см

Invincibles Geсko

Мала - арт. oh32070

Іграшка-пищалка для собак Отвард Хаунд Непереможний Гекон

Пищатиме навіть якщо її прокусити!

  • Колекція непереможних героїв

  • Витривала пищалка, пищатиме навіть якщо її прокусити

  • Внутрішній надміцний шар захищає від розгризання

  • Прошита окантовка додає міцності

  • Без наповнювачів та без зайвого безладу!

  • Міцність технології Chew Shield Technology

Нарешті! Завзяті любителі гризти можуть підібрати собі гідну пару серед іграшок OUTWARD HOUND серії Invincibles!

Непереможні іграшки поєднують в собі 2 шари супер міцного матеріалу та спеціальну пищалку, яка пищатиме, навіть якщо її прокусити.

Милі, затишні та надзвичайно міцні іграшки просто створені для тривалих ігор.

Ці непереможні герої приречені на любов вашого собаки. Супер міцний дизайн, захоплюючі форми, звуки та текстура цих іграшок занурять вашого вихованця у світ веселощів та розваг у режимі non-stop!

ПИЩАЛКА, ЯКА НЕ ПРИПИНИТЬ ПИЩАТИ: всередину цих іграшок ми вклали нашу непереможну пищалку, тому Гекон пищатиме навіть якщо його прокусити.

БЕЗ НАПОВНЮВАЧІВ = БЕЗ СМІТТЯ: при створенні цього шаленоокого героя, ми не поклали всередину нічого зайвого – лише ОБОЖНЮВАНУ собаками пищалку, від якої всі собаки приходять у захват. Ця іграшка без зайвого пуху та наповнювачів, тому собаки можуть тягати гекона та тиснути на пищалку більш потужно, ми продумали кожну деталь.

СПІЛЬНІ ІГРИ У ПЕРЕТЯГУВАННЯ: супер міцна конструкція та окантовка нашої непереможного гекона створені за технологію Chew Shield Technology, тому ви та ваш песик можете гратися та перетягувати гекона значно довше. Невагома іграшка прекрасно підійде для апортувань та підкидання, як в домі, так і на дворі.

ОБЕРИ САМЕ СВОГО ГЕКОНА: середній гекон має цілих 2 пищалки всередині!

МІЦНІШІ ШВИ ДЛЯ БІЛЬШ ПОТУЖНОГО ЗАХВАТУ: цей м’якенький Гекон оздоблений міцною окантовкою, щоб вихованець міг гризти довше та потужніше.