Параметри іграшки: 26,6 x 7 x 26,5 см

2 рівень складності

Puzzle & Play Melon Madness

арт no69583

Іграшка-головоломка для котів «Кавун»

2 РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ

Почнемо веселощі з цим кавуновим безумством, мур муррр!

Розумні котики оцінять цю захоплюючу кавунову головоломку віт Ніна Оттоссон!

Щоб відкрити відділення для ласощів коту необхідно вдарити по ковпачку та повернути чорну «насінину». Ласощі приховані у 6 відділеннях та всередині 6 ковпачков. Регулюйте складність гри самостійно. Зробіть гру простішою для початківців.

АЛЬТЕРНАТИВА МИСЦІ ДЛЯ КОРМУ: замініть стандартну миску для їжі на цікаву головоломку. Це допоможе активувати природні інстинкти кота полювати на здобич. У головоломку вміщується до 30 грамів корму, її можна застосовувати, як для вологого так і для сухого корму. Гра виготовлена з безпечного харчового матеріалу.


ЧУДОВА ІДЕЯ ДЛЯ РОЗУМНИХ КОТИКІВ: стимулює природні харчові інстинкти котів. В цій грі коту необхідно «вполювати» свою винагороду. Щоб дістати ласощі необхідно вдарити лапою по ковпачку та повернути «насіннячко». Іграшка створену з урахуванням природних рухів та інстинктів котів.

ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОТІВ ЗАНЯТТЯМИ: дозвольте коту дослідити всі 6 відділень, зсунути ковпачки заповнені ласощами та відкрити відсіки з ласощами. Поверхня з нахилом робить гру ще більш цікавою. Регулюйте складність гри самостійно. Для початківців покладіть ласощі у відділення та поверніть «насіння» так щоб вони не закривали трек. Щоб ускладнити гру накрийте ніші чорними "насінинами" та покладіть ласощі всередину ковпачків, щоб дістати ласощі коту доведеться зсунути ковпачок. Покажіть коту як грати.

ПОРАДА: щоб пробудити в кота інстинкт мисливця ви можете ставити гру щодня у новому місці. Спробуйте ховати головоломку в різних кімнатах, за диваном або дверима. Як правило коти їдять та грають, тоді, коли вони схочуть.

БЕЗ БІСФЕНОЛУ, ПВХ ТА ФТАЛАТІВ: ігри виготовлені з харчового матеріалу, який можна сміливо давати собакам

БЕЗ З’ЄМНИХ ЧАСТИН: для більш безпечної гри та чистки, частинки не відокремлюються. Гра котика буде безпечною

ЕКО-ФРЕНДЛІ: гра виготовлена з композитного матеріалу – суміші пластику та дерева – міцна, витривала та проста у догляді. Безпечно для планети.

ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: щоб помити іграшку просто витягніть з неї гранули корму або ласощів, які залишились після гри та сполосніть іграшку під теплою проточною водою з використанням ніжного мила, після того як іграшка висохне вона знову готова до використання!