Розмір:

58х58 см - арт. bf4598

76х76 см - арт. bf4763

91х91 см - арт. bf4601

Best Friends Donut Shag Taupe

М’яке місце для собак Бест Френдс бежева елегантність

Подаруйте вашому собаці щось більше, ніж просто лежак!

М’яке ліжко бренду Best Friends – це розслаблююче ліжко що сприяє кращому сну, підтримує суглоби та створює самозігріваючий ефект. Цей бежевий лежак продуманий до дрібниць.

  • Виготовлений з міцного, веган нейлону та наповнений наповнювачем Air loft, що створює ефект перебування у м’якому, комфортному повітряному та розкішному коконі.

  • Ліжко подарує вихованцеві більш глибокий сон та стане місцем для денного відновлюючого відпочинку. Cтворене для комфортного розташування шиї, суглобів та підтримки м’язів.

  • Основа ліжка виконана зі стійкого до бруду та вологи матеріалу, тому у випадках будь-яких інцидентів підлога залишиться чистою.

  • Можна прати в пральній машині.

ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЕФЕКТ ЛІЖКА СПРИЯЄ КРАЩОМУ СНУ: завдяки круглій формі, наше високоякісне ліжко Бест Френдс ідеальне для тварин, які люблять скручуватись у клубок під час сну. Підняті бортики забезпечують відчуття захищеності та чудово підтримують шию та голову, в той час як супер м’який наповнювач допомагає позбавлятись від болю у м’язах та суглобах.

КОМФОРТ НАЙВИЩОГО КЛАСУ: затишне, гнучке та виконане з штучного веган хутра. Тому це зігріваюче ліжко дуже нагадує тепло материнської шерсті. До того ж, глибокий простір ліжка дозволяє розміщуватись тваринам всередині, так як їм зручно, вихованці матимуть повноцінний розслаблюючий відпочинок для кращого самопочуття та відмінного здоров’я. Унікальний наповнювач з волокна Airloft спонукає собак проводити у ліжку втричі більше часу ніж у стандартному лежаку.

ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН ТА ЗРУЧНІСТЬ: ліжко створене у чудовому натуральному бежевому кольорі. Тому, ліжка бренду Best Friend стануть чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Вологонепроникна основа ліжка вбереже підлогу від будь-яких непередбачуваних протікань. Знімний чохол можна прати у пральній машині. Не сушіть ліжко на повітрі, оскільки це може призвести до збивання штучного хутра.

БЕЗПЕЧНІ МАТЕРІАЛИ: ліжко пройшло перевірку в сертифікованих лабораторіях Комісії з безпеки споживчих товарів. Тому ці ліжка гарантовано безпечні для вашого вихованця.

ЛІЖКА НЕ МІСТЯТЬ: вогненебезпечних сполук, формальдегідів, хімічних речовини, що подразнюють шкіру та очі.